05 жовтня 2009
Повернутись у новини

Переглянули 298 раз

ДАІ закликає власників авто не відкладати з проходженням техогляду

Як відомо, з січня цього року відповідно до положень нового порядку проведення державного технічного огляду сформована мережа суб’єктів господарювання, уповноважених на здійснення перевірки технічного стану транспортних засобів. На території Івано-Франківщини отримали ліцензії 33 суб’єкти господарювання, на базі яких проводиться технічний огляд. Для зручності автовласників крім того постановою Кабінету Міністрів дозволено проводити перевірку технічного стану автомобілів й у пунктах технічного контролю Державтоінспекції. Такий пункт обладнано, зокрема, в Івано-Франківську на вулиці Січинського. У Державтоінспекції області вважають, що 34 місць проведення перевірки технічного стану транспортних засобів цілком достатньо, щоб цьогорічний державний технічний огляд пройшов організовано і без ажіотажу.

    Щоправда, значною мірою це залежить, власне, від автовласників. Слід звернути увагу на те, що з урахуванням прийнятих змін термін проведення ДТО транспортних засобів завершується 15 грудня 2009 року. Станом на кінець вересня державний технічний огляд в області пройшли 55 відсотків транспортних засобів від загального числа тих, що підлягають огляду поточного року. Час минає, тому Державтоінспекція наполегливо радить всім автовласникам не відкладати цю процедуру на останні дні, а знайти можливість у найкоротший термін надати свої транспортні засоби на техогляд. 

   Нагадуємо, що експлуатація транспортного засобу, який вчасно не пройшов у встановленому порядку державного технічного огляду дає підстави для притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 340-425 грн., а також вилучення талона про проходження державного технічного огляду. Експлуатація транспортного засобу без талона про проходження державного технічного огляду забороняється. 

    З метою максимального сприяння автовласникам і зручності в оформленні необхідних документів при проходженні ДТО за кожною станцією, яка має ліцензію на проведення перевірки технічного стану транспортних засобів, закріплений працівник авто технічної інспекції ДАІ. В кожному підрозділі ДАІ організовано прийом громадян з питань проведення державного технічного огляду.

What libnartieg knowledge. Give me liberty or give me death.

YdtnCGqSS

Great hammer of Thor, that is poelufrwly helpful!

YwLj4U7cgn

People nomrlaly pay me for this and you are giving it away!

l5yWVkPXo

Galih Ariyana kalau baru saja fresh graduated dan baru saja wisuda apa bisa? lalu kalau berasal dari unaesrvitis yang tidak tercantum apa juga bisa? trmkash

rb9NsPPGx

Написати відгук до новини

Повернутись у новини