27 червня 2017
Повернутись у новини

Переглянули 74 рази

Мінінфраструктури хоче запровадити для таксі жовті номери

Міністерство інфраструктури України спільно з МВС хочуть зобов’язати ліцензованих пасажирських перевізників використовувати номери жовтого кольору.

Про це повідомив заступник економічного розвитку Юрій Лавренюк, пише «Тиждень.ua».

За його словами, впровадження жовтих номерних знаків дасть перевізникам низку переваг.

«Це не обмежуватиме офіційного перевізника, а навпаки, у нього будуть переваги. Якщо ми говоримо про місто, то буде дозволена зупинка в місцях висадки і посадки пасажирів громадського транспорту, де на даний момент зупинятися їм заборонено. Також за рух по смузі громадського транспорту вони не притягуватимуться до відповідальності», – сказав він.

Лавренюк зазначив, що завдяки номерам жовтого кольору пасажири зможуть відрізняти ліцензованого перевізника.

«Пасажири чітко розумітимуть, коли викликають таксі, що автомобіль з жовтими номерами є ліцензованим перевізником, який несе повну відповідальність за безпеку пасажира. Щоб ви розуміли, в Києві кожне третє таксі – нелегальне і не несе жодної відповідальності за безпеку», – сказав він.

Як повідомлялося, Україна має намір до 2020 року вдвічі знизити смертність на автошляхах шляхом ряду заходів і нововведень, в тому числі, за рахунок введення обов’язкового використання сезонних шин. Такі норми містяться в Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. 

Написати відгук до новини

Повернутись у новини