Відгуки про нас

а то правда, що РОЯЛ-ТАКСІ надає послугу перевозки наркоти в собачому кормі

микола молотковський

я думав що в асоціацію входять тільки професійні таксисти, а бачу що тут є всякі опіми з роялами, де працюють не професійні таксисти, а прсто люди з машинами .невже асоціація неможе відрізнити людей які працюють таксистами від людей які п[у нас не лаються матом] перевозкою,неплатячи ні податки, взагалі ні за що не відповідаючи,для яких таксі не є основним місцем роботи

богдан д

Івано-Франківськ, Рівне , Львів - де б я не була, користуюсь послугами оптимального таксі 579. Завжди вчасно приїздить авто. Тарифи приємно дивують. Так, я раджу це таксі всім, кого знаю. Але є один недолік: нахабні таксисти! Сьогодні неприємно вразило ставлення водія до мене як до клієнта. "Блатні наїжджання" та "відворкування" через прохання під'їхати на 20 м від місця призначення саме через важкий багаж я вважаю неприпустимими! Якщо не вмієте контролювати свої емоції, то не йдіть працювати туди, де потрібно спілкуватися з людьми!!! Перший і, я надіюся, останній раз з таким стикаюся саме в цій службі таксі. Вцілому задоволена.

Тимків Антоніна Миколаївна

Дуже задоволений роботою цієї організацієї, швидко та якісно вирішували всі проблеми, які виникали у ході моєї роботи, яка стосується сфери перевезень на таксі. Велике спасибі. Буду радий співпрацювати!

Гірчак Богдан Дмитрович

Хотів висловити величезне спасибі, за допомогу! А саме у консультаціях щодо складання та написання звернень до місцевих органів з питань транспортних перевезень, а також сприяння їх розгляду в міській раді. Приватний таксист

Сидір Павло Романович

Впродовж 5-ти років колектив незрячих самодіяльних артистів "Горицвіт" співпрацює з Івано-Франківською асоціаціею приватних таксистів. За цей час асоціація надавала нам послуги з перевезення учасників колективу під час гастролей як по області, так і за ії межами. Ми щиро вдячні керівництву асоціації і перевізникам за високу культуру обслуговування а також за досить доступні ціни. Директор колективу "Горицвіт"

Скіцько Богдан Васильович